Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ konektoru:
Vybrat

Množství vláken:
Vybrat

Typ přenosu:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Extralink – optické adaptéry

Donedávna byla optická vlákna raritou a dnes jsou používána i doma. Poskytují možnost zasílání informací pomocí optické dráhy rychlým tempem. Nejčastěji se používají pro přenos internetu a kabelové televize ve městech. Optická vlákna mohou být také použity k vytvoření vlastních počítačových sítí. Optické adaptéry Extralink se používají k připojení dvou konektorů dohromady a jsou součástí trati s optickými vlákny. Jsou zodpovědné za správné fungování celé konstrukce a jsou nezbytné pro správnou konstrukci a připojení.

Výrobce Extralink se již řadu let specializuje na bezdrátová řešení a náročné kabely. Jeho zařízení a příslušenství jsou výrobky nejvyšší kvality, které mohou být plně doporučeny společnosti nebo doma. Srdečně Vás zveme k tomu, abyste se dozvěděli o celé řadě adaptérů společnosti Extralink.

Snadné a bezproblémové připojení optických konektorů – optický adaptér SC/APC SIMPLEX SM GREEN z Extralink je spolehlivé a vždy efektivní řešení

V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní vláknové optické adaptéry Extralink, které usnadňují konstrukci optických sítí. Jsou dokonce používány při konstrukci vysoce kvalitní telekomunikační optické sítě. Adaptér z optických vláken Extralink jistě pracuje a umožní vám efektivně spravovat síť a organizovat ji. Výrobce se specializuje na nejlepší řešení na trhu.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- optické příslušenství
- switche