Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Frekvence:
Vybrat

Zisk energie:
Vybrat

Typ šíření vln:
Vybrat

Typ konektoru:
Vybrat

Pro zařízení:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Antény Extralink

Ve většině domácností je používání internetu jednou z každodenních činností. Je třeba zajistit, aby byl rozsah sítě v domácnosti co nejlepší a každé zařízení bylo schopno ji použít, bez ohledu na místnost, ve které se nachází. Antény Extralink zajišťují přiměřenou sílu a stabilitu signálu. Díky nim může značně vzrůst rozsah internetu. Pokud máte zájem o zlepšení kvality internetového signálu ve vaší domácnosti nebo kanceláři, naše nabídka je určena pro vás. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou velmi moderních a inovativních řešení.

Stabilita internetového signálu a jeho výkon – Extralink anténa pro nejnáročnější zákazníky

Tato malá anténa Extralink - EXSEC16-60 s moderní podobou a zajímavým designem je kombinací moderních technologií a smyslu estetiky. Výrobek této renomované značky, kterou nabízíme, je zařízení nejvyšší třídy, které splní očekávání různých typů uživatelů. Zařízení pracuje na frekvenci 5 GHz. Rozsah internetu díky nejlepším anténám této značky Extralink je senzační, a proto se často používají ve firmách a kancelářích. Jsou také ideální pro domácí použití.

Produkt je velmi dobře přístupný při instalaci a obsahuje všechny potřebné součásti v sadě. Každý uživatel se s ním jistě vypořádá bez jakéhokoliv problému. Je vyrobeny z odolných materiálů odolných vůči mnoha faktorům.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- stožáry a montážní konzoly
- příslušenství LAN