Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ produktu:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Extralink - Optické příslušenství

Optická vlákna umožňují přenos informací pomocí optických prostředků. Díky nim je možné nejen přijímat internet a kabelovou televizi, ale také vytvářet interní sítě nebo multimediální přenos. Sítě jsou široce využívány, zejména podniky, ale stále častěji doma. Optické příslušenství Extralink umožňují správu těchto sítí a jejich správné fungování. Společnost se již řadu let specializuje na bezdrátová a kabelová řešení a je nezpochybnitelným lídrem na trhu.

Doporučujeme vám seznámit se s řadou příslušenství Extralink, které jsou určeny majitelům optických sítí.

Zařízení pro údržbu sítí optických vláken – optické příslušenství CLEANER PEN Extralink je vynikající volbou nejkvalitnějšího produktu

Nabízíme optické příslušenství nejvyšší kvality Extralink, které umožňují nejen výstavbu sítě ale také její následnou údržbu. Naše výrobky jsou nejvyšší kvality za velmi dobrou cenu. Určitě bude každé příslušenství Extralink s optickými vlákny fungovat ve vaší síti a značně usnadní její použití, bez ohledu na to, zda se jedná o domácí nebo obchodní podmínky. Výrobce nabízí univerzální výrobky s velkými možnostmi.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- switche
- patchpanely LAN