Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657A SIMPLEX 900UM 1M

Výrobce:
EXTRALINK
Kod producenta:
EX.1698
Dostupnost:
vysoké množství
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657A SIMPLEX 900UM 1M
Popis produktu

Specifikace
  • ·
    Délka: 1m
  • ·
    Druhy koncovek: SC/UPC-SC/UPC
  • ·
    Množství vláken: SIMPLEX
  • ·
    Typ přenosu: Jednomodový
  • ·
    Kategorie: Single-Mode
  • ·
    Průměr kabelu: 0,9mm
Specifikace ke stažení PDF
Neexistují žádné produkty v této kategorii