Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ zařízení:
Vybrat

Typ připojení:
Vybrat

Typ snímače:
Vybrat

Typ zařízení:
Vybrat

Typ připojení:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Inteligentní dům Fibaro

Vytvoření v domě plné pohodlí, stejně jako zajištění bezpečnosti nikdy nebylo tak snadné jako dnes. Nyní je to možné díky moderním technologiím, jako je Inteligentní dům Fibaro. Vybavení bytu nebo domu s takovými zařízeními umožní mít plnou kontrolu nad tím, co se děje v každé místnosti a také umožňuje pohodlné ovládání různých prvků i na dálku. V nabídce našeho obchodu najdete spoustu produktů, které spolu vytvářejí Inteligentní dům.

Inteligentní dům Fibaro – moderní technologie v malé velikosti

Jeden z nejzajímavějších produktů, které naleznete v nabídce našeho obchodu je Fibaro Inteligentní dům, který má skvělé recenze. Značka Fibaro je známá po celém světě díky vysoké kvalitě, spolehlivosti a modernímu technologickému přístupu. V současné době nejoblíbenějším produktem je model FIBARO MOTION SENSOR FGMS-001. Je to snímač pohybu. Jehož parametry ovlivňují spolehlivý provoz. Důležité je to, že tento výrobek pochází přímo od značky Fibaro. Inteligentní dům je charakterizován malou velikostí a současně velmi pokročilou technologií. Snímač přijímá i nejmenší pohyb, což zaručuje každodenní bezpečnost a komfort. Kromě toho je také možné měření teploty a použití detektoru světla.

Doporučujeme seznámit se s celou řadou produktů inteligentní dům od značky Fibaro, které jsou k dispozici v našem obchodě,:

  • detektory kouře
  • detektory vody
  • detektory světla