Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ produktu:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Držáky pro odsávání a montáž Extralink

Bez ohledu na specifikaci konkrétní telekomunikační místnosti (servrovna, administrativní místnost atd.), správná montáž je absolutní základ. Lidé, kteří hledají profesionální prvky a montážní nástroje jako montážní konzoly Extralink, mohou s důvěrou využít naší abázi produktů spolu s jejich komplexním popisem. Tyto výrobky se používa nejen v skříních rack ale také při pokládání celých kabelových nebo optických tras - vhodný výběr výrobku ovlivňuje následné použití sítě konečným příjemcem a také se promítá do kvality následné údržby a servisu.

Ulehčte servis a údržbu sítě profesionálními výsuvnými a montážními držáky Extralink

Trasy optických kabelů, kabelů LAN a také telefonních a energetických musí být stanoveny, plánovány a navrženy předem. Jakékoli nedostatky a především levné a nekvalitní materiály,  mohou narušit provoz všech kabelů. Montážní konzola Extralink samozřejmě je důležitá pro ty části lanových drah, které běží venku a jsou stále vystaveny nebezpečným a škodlivým vnějším faktorům (nízké teploty, atmosférické srážky, mechanické deformace).

Pouze u nás máte záruku vysoké kvality všech výrobků.. Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- antény
- příslušenství LAN