Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Max. počet svarů:
Vybrat

Typ:
Vybrat

Barva:
Vybrat

Typ produktu:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Plechovky a spojky Extralink

Nejmodernější instalace, zejména optické (optické vlákno), vyžadují použití speciálních krytek a příslušenství, díky nimž není signál vystaven rušení nebo poruchám. Optické instalace jsou velmi citlivé, ale také účinné, ale také účinné. Je vhodné aplikovat vhodná zařízení a doplňky, jako jsou ty, které nabízíme - plechovky a spojky Extralink. V první řadě pomáhají organizovat kabely a spojovat je do svazků v souladu s jejich účelem. Co ještě důležite - správně namontované Extralink plechovky a spojky chrání kabely a zejména jejich svorky před mechanickým poškozením nebo negativním vlivem vnějších faktorů.

Optická instalace zajištěná uvnitř i venku - vyberte značkové příslušenství

Dobré a kvalitní plechovky a spojky Extralink mohou být použity jak uvnitř, tak i venku. V druhém případě je důležité dosáhnout nejnáročnějších řešení z vyztužených materiálů a surovin. Díky tomu plechovky a spojky, kdýž jsou namontovány na vnější straně, například na budově nebo na stožáru Extralink budou pracovat i při velmi nízkých teplotách, při špatných povětrnostních podmínkách.

Plechovky a spojky k dispozici v našem obchodě, pracují v nejtěžších podmínkách a lze jej vždy snadno otevřít, usnadnit přístup k kabeláži nebo jiným instalačním komponentům. Společnost Extralink je oceňována nejen kvalitou svých výrobků, ale také velmi širokým sortimentem – produkty jsou k dispozici v mnoha velikostech, tvarech, parametrech atd.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- switche
- držáky na odsávání a montáž