Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ obrazování:
Vybrat

Typ kabelu:
Vybrat

Délka:
Vybrat

Pro montáž:
Vybrat

Vnější plášť:
Vybrat

Kategorie:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Extralink - měděné kabely LAN

Vytvoření lokální počítačové sítě vyžaduje kvalitní kabely, které budou trvanlivé a ideálně provádět signál. V našem obchodě nabízíme vynikající měděné LAN kabely pro externí použití, které jsou ideální pro takovou síť. Kabely jsou vyrobeny z čisté mědi. Kabel je stíněná hliníková fólie a má uzemňovací vodič.

Pokud chcete vytvořit vlastní síť LAN a staráte se o nejkvalitnější řešení, stojí za to seznámit se s naší nabídkou kabeláže od tohoto výrobce. Sada obsahuje také rozvinovací válec, díky němuž se během práce nedochází k obtěžování kabelů. Kabel je odolný vůči náročným povětrnostním podmínkám a různým extrémním teplotám.

Vynikající kvalita a trvanlivost signálu – Extralink měděné kabely LAN pro jednotlivé klienty a firmy

Robustní a odolný - měděný kabel LAN Extralink CAT5E FTP (F/UTP) to nejlepší řešení pro vytvoření domácí nebo kancelářské počítačové sítě. Výrobce je společnost, která je lídrem na trhu příslušenství LAN a dalších. Specializuje se na moderní a inovativní řešení. Také měděný kabel Extralink LAN je vyroben v moderní technologii, díky čemuž je velmi odolný vůči mechanickým poškozením.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- optické kabely
- příslušenství Rack