Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Rychlost přenosu dat:
Vybrat

Počet portů:
Vybrat

Typ:
Vybrat

Typ:
Vybrat

Výstupní napětí:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Extralink - napájecí zdroje

Všechny druhy problémů s napájecím zdrojem a především jeho nestabilitou mají velmi špatný vliv na práci teletechnické infrastruktury. Nejhorší jsou celkové přerušení napájení, ke kterým dochází v důsledku poruch nebo přerušení dodávky energie z obecní sítě. Důležitá zařízení by proto měla být vybavena nejen profesionálními a bezpečnými napájecími zdroji značky Extralink, jako je Extralink Power Adapter 48V 0.75A, ale také být vybaveny dodatečnými zdroji napájení. Data uložená na serverech mohou být zcela poškozena nebo nedostupná, pokud má hlavní paměťový systém pravidelné problémy s udržováním správné intenzity napětí a elektrické energie.

Zabezpečení zařízení a dat výběrem správných zdrojů napájení

Kromě stálých přerušení napájení, u zařízení s nízkým napětím a většiny ovládacích panelů jsou také velmi nebezpečné napěťové špičky. Nejlepší je provádět vhodná elektrická měření a investovat do profesionálního napájecího zdroje Extralink, který eliminuje jakékoliv špičky a poklesy napětí nebo proudu. Je důležité, aby každý napájecí zdroj Extralink byl řádně přizpůsoben napájenému zařízení.

Použití originálních nebo náhradních produktů zaručených výrobcem zaručuje, že napájecí zdroje budou pracovat společně se všemi jejich bezpečnostními mechanismy v extrémních situacích. Účinnost samotného koncového zařízení a trvanlivost uložených dat závisí na kvalitě, modelu a značce zdroje.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- baterie, powerbanky
- media konvertory