Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

O nás

Společnost Barna byla založena v roce 2001. Zpočátku firma svědčila své služby jako poskytovatel komplexních síťových řešení. V současné době firma Batna je hlavní distributorem v Evropě značek jako jsou: Ubiquiti Networks a Mikrotik. Nabízíme široký výběr produktů od společností jako jsou:

EXTRALINK / LIGOWAVE / TP-LINK /CYBERBAJT / RF ELEMENTS / MIMOSA.

Logo_facebook

Vedoucí pozici v obchodě síťovým zařízením v Polsku byla nedostatečná. Manažeři a zaměstnanci sami cítili potřebu expanzi mimo zemi. Vzdělaný, vícejazyčný a sehraný tým obchodníků v období 2011-2015 dovedl do dosažení vedoucí pozici také v Evropě. Vyvíjíme exportní činnost v souladu s výrobní kapacitou společnosti a potřebami zahraničních odběratelů mimo EU.

 

Neustále zlepšujeme kvalitu našich výrobků, zabýváme se zavedením nových technologií a rozšiřujíme sortiment. Tyto faktory, a co je nejdůležitější, dlouholetá praxe v oblasti telekomunikací umožnila nám vytvoření jedinečné produktové řady optických vláken Extralink. Je to velmi kvalitní řešení pro dodavatele a zákazníky internetových služeb. Vedoucí pozice v Polsku a Evropě je možná především díky obětavosti našich vynikajících zaměstnanců, kteří v souladu s filozofií naší značky poskytují zákazníkům výjimečny proces služby zákazníkům.

 

Pro nás zákazník je součástí organizace, kterou tvoříme a proto vztahy, které vytváříme s každým zákazníkem jsou jedinečné a dlouhodobé.