Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Standard:
Vybrat

Počet portů PON:
Vybrat

Počet portů Uplink:
Vybrat

Typ krytu:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

OLT Extralink

Většina zařízení OLT je navržena od samého počátku způsobem, který nejenže splňuje současné potřeby budovy nebo společnosti, ale také předvídat možné budoucí potřeby. V současnosti vyráběný inovativní OLT Extralink díky moderním funkcím je úspěšně vhodný pro následnou úpravu a rozšíření. Díky širokému sortimentu výrobků je možné dosáhnout zařízení pro rozvětvení signálu, které nezpůsobí žádné ztráty v kvalitě signálu, což je rozhodující.

Jak neztratit kvalitu připojení optických vláken pomocí OLT Extralink

Značková zařízení a příslušenství Extralink můžete setkat nejen při navrhování a instalaci optických vláken, ale je nepochybně hlavním segmentem značky. Má rozsáhlé zkušenosti s navrhováním zařízení a využívá nejlepší materiály a moderní řešení pro vytváření takových zařízení jako je Extralink OLT PREDATOR EPON OLT 1U 19" 8X PORTÓW GIGABIT PON 8X PORTÓW GIGABIT UPLINK 8X PORTÓW SFP.

Nabízíme široký výběr takovýchto strojů, ze kterých téměř všechny jsou vybaveny například jedinečným redundantním napájením. Zákazník si může být jist, že učinil správnou volbu.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- optické splittery
- optické pigtaily