Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Standard:
Vybrat

Normy bezdrátové sítě:
Vybrat

Počet LAN portů:
Vybrat

Port WAN:
Vybrat

Port USB:
Vybrat

Porty VoIP:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

ONT/ONU Extralink

Při provádění instalace s optickými vlákny je zásadní zajistit optimální kvalitu signálu pro teletechnickou místnost. V místnosti se většinou nacházejí serverové nebo rackové skříně, do kterých jsou připojeny různé kabely, rozváděče, napájecí zdroje, splittery atd. Často se zapomíná, že také zařízení ONT/ONU Extralink, které již jsou instalovány přímo u konečného příjemce nebo u jednotlivých zákazníků, mohou v největším rozsahu narušit kvalitu zařízení připojených k optickému vláknu.

Hlavní výhody zařízení ONT/ONU od výrobce Extralink

To se přirozeně děje pouze v situacích, kdy Extralink ONT/ONU je vadný od doby výroby, ale také v situaci, když nebyl správně namontován, a ještě více v případě použití nejlevnějších dostupných řešení na trhu. Proto jsme pro Vás připravili moderní a kvalitní nabídku ONT/ONU Extralink, včetně  Venus GPON 1GE, který vám poskytne pohodlí stabilního a skutečně velmi rychlého optického připojení ve vašem domě, bez ohledu na podmínky.

Díky své konstrukci, Extralink ONT/ONU umožňuje připojit klientská zařízení k síti s optickými vlákny pomocí běžného kabelu LAN. Nejčastěji je to zařízení, ke kterému klient připojuje klasický směrovač, a ten pak rozděluje signál mezi všechna přihlášená zařízení.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- Svářečky optických vláken
- optické splittery