Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Pro montáž:
Vybrat

Množství vláken:
Vybrat

Typ vlákna:
Vybrat

Průměr kabelu:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Optické kabely Extralink

Optické vlákno je technologie, která se stává stále častější nejen díky novým investicím nebo budovám, které jsou od samého počátku navrženy pro takovou teletechnickou infrastrukturu. Velmi často se kabely z optických vláken Extralink nacházejí v starších budovách, které procházejí modernizace, a výměna kabeláže pro optické vlákna je možná a žádoucí. Optické vlákno je technologie, která nejen umožňuje velmi rychlé připojení k internetu.

Optický kabel Extralink v různých verzích – pro investora, administrátora, instalátora a koncového uživatele

Optická vlákna, jako je Extralink 2F Aerial, umožňuje odesílání různých dat na velké vzdálenosti – bez ztráty a rušení signálu – a to je v této technologii nejdůležitější. Aby instalace optických vláken fungovala dokonale a bez problémů, musí být nejen správně navržena a konstruována, ale také vybavena kabely z optických vláken Extralink příslušné třídy as nejlepšími možnými parametry.

Výběr optického kabelu Extralink by měl předcházet vhodné porovnání nabídky. Díky shromáždění všech nejatraktivnějších návrhů firmy Extralink na jednom místě můžete rychle porovnávat jak cenu, tak kvalitu nabízených optických kabelů.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- optické patchcordy
- optické adaptéry