Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Extralink - patchpanely LAN

Organizace práce kanceláře nebo jiné společnosti vyžaduje především uspořádání technických otázek. Pokud je v budově několik desítek počítačů a každý z nich je připojen alespoň dvěma kabely, může to způsobit potíže. Patchpanely LAN Extralink je to perfektní řešení, které umožňuje udržovat pořadí ve všech serverových prostorách. Nejen, že můžete uspořádat kabely a uspořádat je, ale můžete také označit kabely odpovídající číslováním, abyste mohli provádět změny rychle, dokonce i v rozšířených sítích.

Řádná kabeláž a pohodlné řízení architektury sítě – Extralink patchpanely LAN 24 PORT CAT5E FTP pro velmi náročné zákazníky

Tento malý patchpan LAN Extralink je určen pro montáž do skříní rack v serverových místnostech. Nabízíme vám vysoce kvalitní montážní produkt, který by měl být součástí jakékoliv strukturální sítě. Především slouží k organizaci této sítě a jejího uspořádání. Značně zvyšuje využívání a správu sítě.

Extralink patchpan LAN sestává se z korozivzdorného plechu a plastu, který je velmi odolný. Sada obsahuje štítky s plastovými rukojetí, takže můžete snadno identifikovat správný port. Patchpanel šetří místo a zapadá prakticky do libovolného serverové skříní.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- antény
- stožáry a montážní konzoly