Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ:
Vybrat

Max. počet svarů:
Vybrat

Typ:
Vybrat

Barva:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Optické patch panely Extralink

Při výběru instalace optických vláken v budově je nutné připravit vhodnou teletechnickou základnu. Mezi absolutním základním vybavením je patchpanel Extralink, jako je 24 Core Fiber Optic Patchpanel Black. Infrastruktura poskytovatele např. připojení k internetu, se připojuje k infrastruktuře daného objektu a dále díky patchpanelům je například rozdělena mezi jednotlivé byty.

Extralink optická patchpanel – jednoduchá konstrukce, ale zároveň velmi odolná a funkční volba každého servisního technika

Na trhu se nabízí řada optických patchpanelů Extralink, ale většina se liší pouze malými detaily, jako je velikost nebo barva. Zatímco barva takového přepínače nemá nejmenší vliv na jeho následné použití nebo údržbu. Jiné prvky, jako jsou použité materiály a konstrukce, mohou významně zlepšit funkčnost zařízení.

Navrhované patch panely jsou charakterizovány velmi silným a odolným krytem, jehož rozměry (19 palců) dokonale usnadňují jeho rychlou a pohodlnou montáž do každé skříňi rack. Navíc jsou patchpanely potaženy speciální vrstvou, která snižuje dopad magnetických vln a prachů.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- optické pigtaile
- antény