Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Rychlost přenosu dat:
Vybrat

Počet portů:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

PoE Injectory Extralink

Nejmodernější teletechnické a IT sítě se stále více snaží kombinovat výkon a přenos dat v jednom kabelu. Díky tomu je monitorovací kamera v systému CCTV, díky Extralink PoE Injectorůn, může být napájeny pomocí stejného kabelu, který současně přenáší data ve velmi rychlém pásmu – v tomto případě  video s vysokým rozlišením. Výhody pro vás jako investorů nebo uživatelů takové technologie jsou zřejmé a nejdůležitější je snížení počtu kabelů potřebných pro spuštění instalace. V naší nabídce nabízíme PoE Injectory Extralink 1 Port POE Injector oraz Splitter- nejvíce ochotně zvolený v tomto segmentu.

Cena s DPH: 7,11 EUR

Cena s DPH: 11,52 EUR

PoE Injector Extralink s různými parametry – přizpůsobený vašim individuálním potřebám

PoE Injector Extralink dostupný na našich webových stránkách je podrobně popsán spolu s technickými údaji, abyste se seznámili s celou řadou nabídek. Materiálová a technická řešení používaná v těchto zařízeních výrobcem zaručují dlouhodobou funkčnost a možnost rozšíření systému o další zařízení..

Nejlepší modely, které máme k dispozici, se vyznačují velkým počtem portů (16, 32, a dokonce 48), z nichž každý má velmi vysokou kapacitu - 10/100/1000 Mbit/s. Dodatečně PoE Injector Extralink je vždy vybaven samostatnou přepěťovou pojistkou pro každý port s maximem 650mA.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- rackové skříně

- napájecí zdroje