Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ konektoru 1:
Vybrat

Typ konektoru 2:
Vybrat

Typ přenosu:
Vybrat

Množství vláken:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Média konvertory Extralink

V případě starších objektů, architektonicky a stavebně připravených před mnoha lety teletechnické vazby (média - televize, internet, telefon, intercom, CCTV), problematické je splnit požadavky na vysokou rychlost a stabilitu, zejména připojení k internetu. Konečný zákazník, tj. zákazník, který používá pevnou optickou vazbu od operátora ataké společnost, která využívá optická vlákna k provozu svých serverových místností nebo monitorovacích rekordérů, očekává nejvyšší kvalitu služeb. Naštěstí nabízíme převodníky Extralink, jako je SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA KONWERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M GIGABIT , které umožňují vytváření nové optické trasy také tam, kde dominuje starší infrastruktura.

Profesionální a funkční konvertor médií Extralink umožňuje snadnou a rychlou konfiguraci připojení a jeho aktuální diagnostiku a správu

Naše média konvertory jsou inovativní, moderní a trvanlivé produkty s mnoha funkcemi a výhodami. Za relativně levnou cenu si můžete koupit Extralink kedia konvertor s velmi širokými možnostmi. Především modely shromážděné na našich webových stránkách jsou vždy vybaveny typovým konektorem plug&play a RJ45, díky nimž je velmi snadné je konfigurovat. LED diody přesně informují o technickém stavu každého z provozních portů.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- baterie, powerbanky
- PoE Injectory