Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ krytu:
Vybrat

Port WAN:
Vybrat

Port LAN:
Vybrat

Počet PoE portů:
Vybrat

Počet PoE+ portů:
Vybrat

Vestavěný modem:
Vybrat

řízení:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Extralink - příslušenství LAN

Správná organizace kabeláže umožňuje mnohem efektivnější práci. Kabely se nezamotávají a nepoškozují. Stojí za to postarat se o vytvoření čisté síťové architektury, díky níž bude snadné najít správný konektor. Příslušenství LAN Extralink umožňuje spojit prvky dohromady a snadno spravovat celou síť. Zásuvky, vodítka a patch panely od renomovaného výrobce Extralink je nejlepší řešení pro každou společnost, ve které funguje celá síť počítačů. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou příslušenství LAN od výrobce, který se specializuje na takové technologické řešení na nejvyšší úrovni.

Pořádek a pohodlí – Extralink příslušenství LAN RJ-45 8P8C CONNECTOR pro zákazníky, kteří oceňují nejlepší pracovní podmínky a jsou nároční

Každé příslušenství LAN Extralink v naší nabídce má za úkol zavést pořádek, stejně jako správné označení kabelů tvořících společnou síť. Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné mechanickému poškození a vnějším podmínkám. Díky nim můžete vytvořit dobrou síťovou architekturu elektroinstalace a pracovat efektivněji a bezpečněji. Příslušenství LAN nabízené firmou Extralink jsou velmi často vybrány profesionálními společnostmi, které mají vlastní serverové místnosti a počítačová zařízení. Každý z nich je snadno sestavitelný a neměl by způsobovat potíže.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- patchpanely LAN
- antény