Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Výška:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Skříně rack Extralink

Rackové skříně jsou určeny především pro organizace a snadnější správu teletechnické infrastruktury na pracovištích, kancelářích a především na serverovnech. Rackové skříně Extralink, jako je Extralink 4U 600X450, k dispozici našim zákazníkům přicházejí v mnoha různých velikostech a parametrech pro různé potřeby. Často se rackové skříně používá k nastavení CCTV rekordéru a monitoru, kabelové televize nebo patchpanelu pro optické vlákno nebo internet. Je samozřejmé, že všechna tato zařízení musí být dodatečně napájena a v každé skříňi jsou zapleteny kilometry různých kabelů a konektorů.

Dobře vybavená skříň rack Extralink klíčem k úspěchu na každém místě

Dobře vybavená skříň je ta, která dokonale zapadá do specifického interiéru, tedy do místnosti určeného pro serverové nebo administrativní účely. Pokud je skříň používána pouze pro ukládání jednoho typu zařízení, může být menší a může být dobrý nápad používat modely namontované na stěnu, které jsou stabilně upevněny ke stěně v libovolné výšce uvedené uživatelem.

Větší rackové skříně by se měly dostat tam, kde se všechny řídící centra shromáždí v jedné místnosti. Jakékoli výpadky napájení nebo dokonce jednoduché servisní práce vyžadují pohodlný přístup k zařízením, ovládacím panelům a kabelům, takže dobře vybavená skříň z naší nabídky vám umožní vyhnout se problémům v budoucnu. Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- patchpanely LAN
- puszki i mufy