Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

ŘÁD INTERNETOVÉHO OBCHODU

ŘÁD INTERNETOVÉHO OBCHODU

I. Obecná ustanovení

 

1. Následující text je řád internetového obchodu (dále: „Řád”), na adrese https://www.anteny24.pl (dále: „Obchod”). Administrátor a vlastník obchodu je:

PW Batna Sp. z o.o., se sídlem 42-200 Częstochowa ul. Boznańskiej 3E

na základě zápisu do centrálního rejstříku a informací o hospodářské činnosti na čísle NIP: 573-290-14-61, REGON: 380387214, KRS: 0000734449.

 

2. Kontaktní údaje:

PW Batna Sp. z o.o., ul. Boznańskiej 3E 42–200 Częstochowa

e-mail: shop@anteny24.pl.

tel.: 34 361-04-48 od pondělí do pátku v hodinách 09.00 – 17.00 (náklady na připojení v souladu s tarifem operátora zákazníka)

Účet:PLN ING Bank Śląski 74 1050 1142 1000 0022 9028 1589

 

Adresa pro korespondenci:

ul. Worcella 16a
42–200 Częstochowa

 

3. Řád definují pravidla, podle kterých budou smlouvy o prodeji zboží na dálku uzavírány prostřednictvím internetových stránek obchodu, který funguje na adrese: http://anteny24.pl .

 

4. Prodej se uskutečňuje prostřednictvím internetu ve formě smlouvy na dálku mezi objednatelem (dále: „Zákazník”), a prodávajícím (dále: „Prodejce).

 

5. Použití obchodu je možné za předpokladu, že systém IT používaný zákazníkem splňuje následující minimální technické požadavky:

a) připojení k Internetu,
b) aktuální verze prohlížeče Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome nebo Safari,
c) podporu cookie přes prohlížeč,
d) aktivní e-mailový účet.

 

6. Přístup k Řádu  může kdykoli získat jakýkoli uživatel obchodu,, kliknutím na odkaz "Řád" umístěný na webových stránkách obchodu, a také uložením jeho verze PDF

 

7. Zboží v obchodě je podrobně označeno. Webové stránky obsahují informace, zejména o vlastnostech zboží a jeho ceně.

 

8. Veškeré zboží nabízené v obchodě je nové, neobsahuje žádné fyzické a právní vady.

 

9. Ceny uvedené prodejcem jsou vyjádřeny v polské měně a jsou hrubými cenami. Ceny produktů nezahrnují náklady na dodání, které budou poskytnuty v době objednávky.

 

II. Kontakt

 

1. Osoby, které jsou oprávněny kontaktovat:

 

Magdalena Mucha
e-mail: magda@anteny24.pl

Łukasz Mucha
e-mail: lukasz@anteny24.pl

Maciej Mucha
e-mail: anteny24@wp.pl

Oskar Szecówka
e-mail: oskar@anteny24.pl

Paweł Bogus
e-mail: pawel@anteny24.pl

Piotr Cesarz
e-mail: peter@anteny24.pl

Monika Bula
e-mail: monikabula@o2.pl

Lucyna Migoń
e-mail: lucyna@anteny24.pl

Justyna Szczepanowska
e-mail: justyna@anteny24.pl

Ayna Jumayeva
tel. +48 511 77 94 32
e-mail: ayna@anteny24.pl

 

Kontaktní telefony:

tel. 34 361 04 48

tel. 34 387 20 45

 

III. Pravidla používání Obchodu a uzavření Smlouvy o prodeji Zboží

 

1. Kupní smlouvu uzavírá pouze dospělá osoba, která má plnou způsobilost k právním úkonům.

2. Podmínkou pro používání obchodu je přečtení Řádu a jeho akceptace.

3. Obchod umožňuje uskutečňovat objednávky zboží na webových stránkách obchodu (on-line) pomocí objednávkového postupu. Objednávku lze také zadat telefonicky i e-mailem.

4. Prodávající nabízí aktuální nabídku spolu s informacemi o dostupných produktech a službách na webových stránkách.

5. Obchod přijímá objednávky umístěné online 24 hodin denně, ve všech dnech týdne. Objednávky jsou zpracovávány v pracovní dny od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Objednávky zadané v dny volny se uskuteční v první pracovní den následující po dni, kdy byla objednávka zadána.

6. Objednávky jsou přijímány prostřednictvím správně vyplněného elektronického objednávkového formuláře, který je k dispozici během nákupního procesu. Kupující měl by vyplnit objednávkový formulář úplným a pravdivým způsobem. V případě poskytnutí nepravdivých, neúplných nebo nesprávných údajů Prodávající bude kontaktovat Kupujícího pomocí kontaktních informací (e-mailová adresa, telefonní číslo) poskytnutých Kupujícím na objednávkovém formuláři k objasnění nepřesností.

7. Každá objednávka bude potvrzena e-mailem s informacemi o jeho přijetí. Pokud e-mail nedosáhne Kupujícímu do 2 pracovních dnů od okamžiku zadání objednávky tak Kupující je požádán, aby kontaktoval Obchod.

8. Dodací lhůta se započítává následovně:

- od přijetí objednávky k odeslání zásilky - maximálně 2 pracovní dny, pokud je produkt k dispozici ve skladu prodávajícího;

- asi 2 pracovní dny ode dne odeslání prioritní zásilky kurýrem.

9. V případě dočasného nedostatku zboží ve skladu prodávajícího může být doba trvání smlouvy prodloužena. Prodávající informuje zákazníka o této skutečnostitelefonicky nebo e-mailem, a to okamžitě po přijetí objednávky.

10. Zákazník může objednávku zrušit nebo změnit, dokud neobdrží informace o zaslání zakoupeného zboží z obchodu. Zákazník by měl za tímto účelem okamžitě kontaktovat obchod, včetně telefonického kontaktu.

11. Kupní smlouva je uzavřena v polském jazyce s obsahem v souladu s polským právním řádem, s Řádem a objednávkou objednatele.

12. Obchod má právo odstoupit od smlouvy, pokud produkt z jakéhokoli důvodu není k dispozici. V takovém případě bude obchod informovat zákazníka o této skutečnosti a vrátí všechny provedené platby.

 

IV. Způsoby platby

 

1. Zákazník zaplatí cenu za objednaný produkt spolu s dodacími náklady podle volby:

a) "Při doručení" dopravci kurýrní společnosti v místě dodání,

b) bankovním převodem na účet (v závislosti na měně):

 

- PLN:
ING BANK Śląski:
74 1050 1142 1000 0022 9028 1589,

 

- USD:
ING Bank śląski S.A.
ING Bank śląski S.A. Oddział w Częstochowie, Al. NMP 34, 42-200 Częstochowa
PL95 1050 1142 1000 0023 1843 6140
SWIFT Bank – INGBPLPW,

 

- EUR:
ING Bank śląski S.A.
ING Bank śląski S.A. Oddział w Częstochowie, Al. NMP 34, 42-200 Częstochowa
PL 70 1050 1142 1000 0023 4101 7123
SWIFT Bank – INGBPLPW,

 

c) prostřednictvím bankovního převodu elektronického platebního systému PayPal,

d) prostřednictvím bankovního převodu elektronického platebního systému PayU,

d) prostřednictvím bankovního převodu elektronického platebního systému Przelewy24.

 

2. Realizace objednávek placených bankovním převodem začíná po zaplacení zboží.

3. Pokud zvolíte způsob platby v podobě bankovního převodu, PayU nebo PayPal realizace objednávky začíná po obdržení platby za zboží. Žádná platba na bankovní účet (v závislosti na měně transakce) v Obchodě do 2 dnů ode dne objednávky bude mít za následek zrušení objednávky. Pokud si zákazník zvolí možnost dodání zboží mimo území Polské republiky v souladu s ustanoveními těchto předpisů, platba ceny zboží je možná pouze formou bankovního převodu, PayU nebo PayPal.

 

V. Dodání a převzetí Zboží

 

1. Zboží je doručeno na adresu uvedenou zákazníkem v objednávkovém formuláři. Zákazníci mají právo uvádět místo dodání zboží mimo území Polské republiky.

2. Přeprava na území Polské republiky probíhá prostřednictvím kurýrní DPD. Mimo hranice Polské republiky prostřednictvím kurýrní UPS.

3. Náklady na dopravu budou přidány k ceně objednaného zboží a dány zákazníkovi při objednávce.

4. Doba dodání znamená čas, kdy obchod připravuje objednávky na odeslání.

5. Dodání zboží se uskuteční do 2 pracovních dnů od zadání objednávky, pokud je zvolena platba – bankovní převod nebo bankovní převod prostřednictvím elektronického platebního systému PayU a PayPal - zahájení objednávky začíná obdržením prodejní ceny na bankovním účtu obchodu.

6. Po odeslání objednávky obchod bude posílat zákazníkovi stav objednávky na e-mailovou adresu uvedenou v elektronickém formuláři objednávky.

7. Na žádost zákazníka prodávající poskytne zákazníkovi údaje o datu odeslání a čísle balíku

 

VI. Právo odstoupení od smlouvy

 

1. Zákazník, který je spotřebitelem ve smyslu čl. 221 občanského zákoníku může v souladu se zákonem o právech spotřebitele ze dne 30. května 2014 do 14 dnů ode dne převzetí věci spotřebitelem nebo jím určenou třetí osobou, než je dopravce, odstoupit od smlouvy. (Věstník zákonů z roku 2014, položka 827), dále jen "zákon". Aby bylo možné dodržet termín, stačí zaslat jednoznačné prohlášení (dopis zaslaný poštou na následující adresu:ul. Worcella 16 a, 42-200 Częstochowa nebo e-mailem: shop@anteny24.pl) před uplynutím lhůty uvedené výše.

2. Spotřebitel není oprávněn v případech uvedených v čl. 38 zákona, v němž předmětem tohoto ustanovení je nepředstavované zboží vyrobené podle specifikace spotřebitele nebo sloužící k uspokojení jeho individuálních potřeb.

3. Prohlášení o odstoupení od smlouvy Spotřebitel může předložit na formuláři, který je přílohou 2 zákona a je k dispozici na https://www.anteny24.pl (Příloha č. 1Řádu) nebo v jiné formě v souladu se zákonem.

4. Prodávající okamžitě potvrdí spotřebiteli, že obdržel prohlášení o odstoupení od smlouvy prostřednictvím e-mailu.

5. Spotřebitel je povinen vrátit zboží Prodávajícímu (na adresu: ul. Worcella 16a 42–200 Częstochowa) neprodleně nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy smlouvu zrušil. Stačí odeslát zboží zpět před uplynutím lhůty.

6. Spotřebitel zašle zboží zpět na vlastní náklady a riziko.

7. Prodávající neprodleně do 14 dnů ode dne obdržení prohlášení o odstoupení od smlouvy předložené spotřebitelem vrátí spotřebiteli veškeré platby, které provedl, včetně nákladů na dodání zboží (s výjimkou dodatečných nákladů vyplývajících z metody vybrané Kupujícím jiné než nejlevnější obvyklý způsob doručení nabízený obchodem). Náhrada bude provedena za použití stejných platebních metod, které zákazník použil v původní transakci, pokud zákazník výslovně nesouhlasil s jiným řešením. Prodávající neuhradí spotřebiteli dodatečné náklady v souladu s čl. 38 zákona.

 

VII. Záruka a reklamace

 

1. Prodávající vylučuje odpovědnost vůči zákazníkům (nejsou spotřebiteli) z důvodu fyzických a právních vad (záruka) založených na obsahu ustanovení umění. 558 § 1 občanského zákoníku.

2. Prodávající je odpovědný podle ustanovení občanského zákoníku a zákona.

3. Fyzická vada zboží spočívá v neslučitelnosti předmětu prodaného se smlouvou, a pokud tedy zboží nemá vlastnosti, které by měly mít vzhledem k účelu smlouvy vyplývající z okolností nebo zamýšleného použití, nemá vlastnosti, které Prodávající poskytl Kupujícímu, není vhodný pro účely, pro které Kupující při uzavření smlouvy oznámil Kupujícímu a Prodávající nevznesl námitky proti tomuto účelu, byl Produkt vydán Kupujícímu neúplný.

4. Právní vada nastane, když je zboží ve vlastnictví třetí osoby nebo je zatíženo právem třetí strany, pokud jsou omezení týkající se užívání nebo odstranění výsledkem rozhodnutí nebo omezení příslušného orgánu.

5. V případě spotřebitele se stejně jako záruka prodávajícího považuje za veřejnou záruku výrobce nebo subjektu, který uvádí výrobek na trh v rámci své podnikatelské činnosti nebo který se prezentuje jako výrobce. Prodávající však neodpovídá, pokud by tyto ujištění nevěděl, nebo je nemohl znát, nebo jestliže tato ujištění nemohla ovlivnit rozhodnutí spotřebitele o prodejní smlouvě a kdy byl obsah těchto ujištění opraven před uzavřením smlouvy o prodeji.

6. Prodávající odpovídá za záruku, je-li fyzická závada byla zjištěna dva roky ode dne doručení zboží kupujícímu.

7. V případě spotřebitele, pokud byla zjištěna fyzická vada před uplynutím jednoho roku ode dne doručení, předpokládá se, že vada nebo její příčina existovala v okamžiku doručení.

8. Prodávající je odpovědný za záruku za fyzické vady zboží, které existovaly v době přechodu nebezpečí na kupujícího nebo byly způsobeny příčinou vlastní věci, která byla prodána současně.

9. Pokud má zboží vadu, může kupující předložit prohlášení o snížení ceny nebo o odstoupení od smlouvy, ledaže prodávající neprodleně vymění vadný výrobek na výrobek bez vad nebo odstraní vadu. Toto omezení se nevztahuje na případy, kdy byl výrobek již nahrazen nebo opravován prodávajícím, nebo prodávající nesplnil povinnost vyměnit výrobku na výrobek bez vad nebo neodstranil vad.

10. Pokud je výrobek vadný, může kupující požadovat i výměnu zboží bez závad nebo odstranění vady.

11. Spotřebitel může namísto odstranění vady navrženého prodávajícím požadovat náhradu zboží bez vad nebo náhradu vad namísto nahrazení zboží, ledaže by to vyžadovalo nadměrné náklady ve srovnání s metodou navrženou prodávajícím.

12. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy, pokud je vada irelevantní.

13. V případě účinného odstoupení od smlouvy Prodávající se zavazuje vrátit platbu do 14 dnů ode dne obdržení odstoupení od smlouvy, s výhradou, že vrácení platby nebude provedeno, dokud nebude zboží vráceno nebo spotřebitel nepředloží důkaz o jeho odeslání zpět.

14. Reklamace týkající se nesouladu zboží se smlouvou je třeba zasílat na adresu:

ul. Worcella 16a
42-200 Częstochowa.

15. Při předkládání reklamace by měl být inzerovaný produkt doručen prodejci na jeho náklady spolu s dokladem o koupi a popisem nesouladu zboží se smlouvou.

16. Prodávající se zavazuje odpovědět na reklamace do 14 dnů od její obdržení.

17. Pokud reklamace je oprávněná, Prodávající se zavazuje nahradit vadný výrobek výrobkem bez vad nebo odstranit vadu do 14 dnů ode dne podání reklamace Kupujícím.

18. Žádost o odstranění vady nebo o nahrazení výrobku bez závad vyprší po uplynutí jednoho roku od zjištění závady. V případě spotřebitele nemůže promlčecí lhůta skončit před uplynutím dvou let.

 

VIII. Paragony a faktury

 

Každá objednávka je doprovázena dokladem o nákupu ve formě účtů.

Faktura je vystavena na výslovnou žádost zákazníka po poskytnutí všech údajů potřebných k vystavení faktury.

 

IX. Ochrana a zabezpečení osobních údajů.

 

1. Správcem osobních údajů je Prodávající.

2. Osobní údaje jsou chráněny v souladu se zákonem ze dne 29. srpna 1997 o ochraně osobních údajů (zákon č. 101, bod 926, v platném znění) a zákonem ze dne 18. července 2002 o poskytování elektronických služeb (Věstník zákonů č. 144, bod 1204, v platném znění).

3. Při registraci zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím k plnění objednávky. Kupující má právo požadovat, aby byly osobní údaje uložené prodávajícím doplněny, aktualizovány, opraveny a smazány.

4. Podrobná pravidla pro shromažďování, zpracování a uchovávání osobních údajů používaných k plnění objednávek naleznete v zásadách ochrany osobních údajů, které jsou k dispozici na adrese: https://www.anteny24.pl.

 

X. Ochrana soukromí a bezpečnost osobních údajů.

 

1. Správce vašich osobních údajů (dále: Správce) je: PW Batna Sp. z o.o., ul. Olgi Boznańskiej 3e, 42-200 Częstochowa, NIP: 573-290-14-61. Kontakt s administrátorem je možný prostřednictvím tradiční pošty na adresu: PW Batna Sp. z o.o., ul. Worcella 16a, 42-200 Częstochowa nebo email: rodo@anteny24.pl.

2. Správce jmenovál inspektora ochrany údajů k dispozici na adrese PW Batna Sp. z o.o., ul. Worcella 16a, 42-200 Częstochowa nebo email: rodo@anteny24.pl.

3. Osobní údaje jsou zpracovávány na základě čl. 6 par. 1 lit.. f RODO, tj. na základě nutnosti zpracování pro účely vyplývající z oprávněných zájmů správce.

4. Příjemci osobních údajů jsou subjekty:

- poskytující hostingové služby,

- zabývající se dopravou, zasilatelstvím, kurýrními službami,

- poskytující právní, účetní a zúčtovací služby správci osobních údajů,

- poskytující marketingové, propagační a statistické služby správci osobních údajů.

5. Legitimní zájmy společnosti by měly být chápány jako nabízené zákazníkům produkty a služby v oblasti řešení IT, sítí a služeb. Společnost nesdílí údajů s jinými subjekty, pokud zákazník výslovně nesouhlasí. Zpracování osobních údajů spadá do působnosti podnikatelské činnosti správce.

6. Osobní údaje jsou zpracovávány automaticky nebo ručně za účelem doručování zákazníkům PW Batna Sp. z o.o. komplexní ekonomické informaci jako součást produktů nabízených společností, aby mohly podnikat v souladu se zákony i pro statistické účely.

7. Vaše veřejné údaje poskytovány veřejnými zdroji – tj. prostřednictvím oficiálních a veřejných internetových stránek a úředních rejstříků (KRS, REGON atd.) jsou také zpracovány správcem.

8. Vaše osobní údaje budou uloženy po dobu trvání smlouvy o poskytování elektronických služeb uzavřených na webových stránkách a po jejich dokončení po dobu 5 let, za účelem provádění PW Batna Sp. z o.o. práv a povinnosti vyplývající z platných zákonů, včetně zejména daňových povinností.

9 Vzhledem k tomu, že vaše firma zpracuje naše osobní údaje, máte právo:

- žádát správce o kontrolu vašich osobních údajů,
- žádát správce orpavý osobní údajů,
- žádát správce o smazání osobní údaje,
- žádát správce omezení zpracování vašich osobních údajů,

- vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů,
- přenašení vašich osobních údajů,
- podat stížnost u dozorčího orgánu

Výše uvedené požadavky lze zasílat e-mailem na adresu: rodo@anteny24.pl nebo poštou na adresu: PW Batna Sp. z o.o., ul. Worcella 16a, 42-200 Częstochowa.

10. Správce poskytuje veškeré prostředky ochrany osobních údajů ve fyzické, technické a organizační podobě před náhodným nebo úmyslným zničením, náhodnou ztrátou, změnou nebo přístupem třetích osob v souladu se všemi platnými předpisy.

11. Osobní údaje nejsou převedeny na příjemce, na které se nevztahuje Evropský hospodářský prostor.

 

XI. Závěrečná ustanovení.

 

1. V záležitostech, které nejsou regulovány plaít polské právo, a zejména s ohledem na ustanovení občanského zákoníku a zákona o právech spotřebitelů.

2. Prodávající si vyhrazuje právo změnit ustanovení tohoto Řádu. Prodávající oznámí zákazníkům veškeré změny Řádu tím, že zveřejní jednotný text Řádu na internetových stránkách. Objednávky podané před vstupem v platnost změn Řádu jsou prováděny v souladu se stávajícími ustanovení Řádu.

3. Příslušným soudem pro řešení sporů je soud příslušný k sídlu prodejce.

 

PŘÍLOHA Č. 1

Model prohlášení o odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku

(tento formulář by měl být vyplněn a vrácen pouze v případě, že chcete odstoupit od smlouvy)

Příjemce: PW Batna Sp. z o.o., ul.Olgi Boznańskiej 3e, 42-200 Częstochowa, shop@anteny24.pl

PROHLÁŠENÍ O ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Prohlašuji, že podle čl. 27 zákona ze dne 30. května 2014 o právech spotřebitelů (věstník zákonů z roku 2014, položka 827), odstoupím od kupní smlouvy pro následující zboží:

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Datum smlouvy (*) / datum obdržení (*):

jméno, příjmení a adresu spotřebitele

Podpis spotřebitele (spotřebitelů) (pouze pokud je formulář zaslán v papírové podobě): ......................, Datum: ......................

 

(*)Nehodící se škrtněte.

1. Vzhledem k tomu, že vaše firma zpracuje naše osobní údaje, máte právo:

- žádát správce o kontrolu vašich osobních údajů,
- žádát správce orpavý osobní údajů,
- žádát správce o smazání osobní údaje,
- žádát správce omezení zpracování vašich osobních údajů,

- vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů,
- přenašení vašich osobních údajů,
- podat stížnost u dozorčího orgánu