Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ konektoru:
Vybrat

Průměr kabelu:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Optické konektory Extralink

Optická vlákna jsou u nás na každém kroku. V současné době přinášejí do většiny domácností internet, telefon a kabelovou televizi. Navíc můžete vytvořit vlastní sítě a připojit počítače, což je poměrně drahé. Stojí za zmínku, že optická vlákna umožňují rychlý přenos informací optickými prostředky. Optické konektory Extralink umožňuje vícenásobné připojení a odpojení optických vláken pomocí zástrček a zásuvek. Své síti můžete kdykoli upravit a rozvíjet její architekturu.

Díky nim můžete s vámi efektivně propojit optická vlákna mnohokrát. Výrobce konektorů je extralink - lídr na trhu obdobných řešeníNabízí celou řadu bezdrátových technologií a drátových technologií pro použití doma i ve firmě. Srdečně Vás zveme k poznání celé řady konektorů a dalších doplňků v našem obchodě.

Praktické a rychlé připojení optických vláken –optický konektor Extralink je efektivní způsob, jak vytvořit dobrou síť

V našem obchodě nabízíme nejkvalitnější konektory Extralink, jako je Extralink SC/APC Fast Splice-On Connector, díky nimž můžete mnohokrát připojit optická vlákna. Díky tomu je velmi snadné vytvořit skutečnou síťovou architekturu, která bude profesionální a funkční. Konektor Extralink je samozřejmě nejlepší volbou na trhu tohoto typu příslušenství, protože je moc odolný. Je odolný proti mechanickému poškození, což je zásadní pro konstrukci komplexních sítí.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- antény
- plechovky a spojky