Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Typ úchytky:
Vybrat

Kompatibilní se značkou:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Extralink - stožáry a montážní konzoly

Pro správné přijímání televizních nebo internetových signálů je nutné anténu správně namontovat. Proto naše nabídka zahrnuje vysoce kvalitní stožáry a montážní konzoly Extralink, díky nimž lze anténu bez problémů instalovat. Důležitou věcí je, že poskytují odpovídající úroveň upevnění, která jistě vydrží i náročné povětrnostní podmínky a silný vítr.

Pokud hledáte vhodnou montáž pro vaši anténu a staráte se o nejkvalitnější produkt, který splňuje všechny očekávání, naše nabídka je zaměřena na vás. Doporučujeme vám seznámit se s naší bohatou nabídkou řešení pro montáž antény.

Vysoce kvalitní pozinkovaná ocel a dlouhé rameno – Extralink stožáry a montážní konzoly pro zákazníky, kteří pečují o trvanlivost

Odolný a pevný stožár a montážní konzola S150 Extralink je ideální řešení, pokud potřebujete namontovat anténu. Nabízený výrobek je v prodeji již řadu let a je velmi populární. Materiál je extrémně robustní a odolný vůči různým podmínkám. Je ideální pro montáž antény na balkon a do zdi. Nejdůležitější je však to, že stožáry Extralink a montážní konzoly jsou velmi dostupné v samotném montáži, což není obtížné ani pro lidi, kteří nemají více technických dovedností. Každý uživatel bude schopen to zvládnout.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- optické příslušenství
- Plechovky a spojky