Menu

Nabídka

Oficiální distributor

Generalny dystrybutor

Píše o nás

Certifikace

Cena:
Délka:
Vybrat
Příliš mnoho položek

Druhy koncovek:
Vybrat

Množství vláken:
Vybrat

Typ přenosu:
Vybrat

Kategorie:
Vybrat

Typ vlákna:
Vybrat

Průměr kabelu:
Vybrat

Použijte filtry k upřesnění výsledků hledání

Optické patchcordy Extralink

Slovo patchcord se může zdát nesmírně komplikované, ale ve skutečnosti je jedním z nejzákladnějších prvků budování všech instalací optických vláken na světě. Vzhledem k tomu, že konektory s optickými vlákny mají velmi odlišné specifikace a polohy třeba je nakonfigurovat pomocí optických patchcordů. Všechna tato data ovlivňují práci následné instalace a zaručují konečnému uživateli plně uspokojivé optické spojení s médii.

Optické patchcordy Extralink pro jakýkoli typ objednávky, v jakémkoliv množství a dostupné ze skłladu

Naše nabídka zahrnuje nejen nejzákladnější, jednovidový optický patchcord Extralink. Často kupují individuální zákazníky, kteří například koupili byt v nové konstrukci a potřebují pouze připojit svůj modem jedním kabelem do vhodné zásuvky ve zdi. Pokud chceme větší bezpečnost a mamé větší potřeby, můžeme koupit profesionální patchcordy, jako je SC/APC-SC/APC Flat Drop Cable Single-Mode Simplex G.657A2. Jejich technologický pokrok přichází z používání odolnějších surovin odolných vůči vnějším faktorům a zlomeninám (poloměr křivky, výška vlákna atd.)

Doporučujeme také, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou značkových produktů Extralink:

- optické adaptéry
- optické pigtaile